Firma

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1991 roku. Rozpoczęliśmy działalność od sprzedaży używanych części karoseryjnych do samochodów zachodnich. W miarę rozwoju poszerzaliśmy asortyment części i obsługiwanych marek.

W 2003 roku nastąpiła gruntowna rozbudowa budynku sklepowego, dzięki czemu nasza powierzchnia magazynowa osiągnęła 350 m2, a salon sprzedaży zyskał wyższy standard obsługi.

W 2005 roku uruchomiliśmy sklep internetowy: www.kia.auto.pl, gdzie mogą Państwo zakupić podstawowe części eksploatacyjne i karoseryjne do samochodów Kia i Hyundai.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Sękocinie Nowym przy Al. Krakowskiej 9 – sposób dojazdu znajdą Państwo pod zakładką „DOJAZD”, natomiast dane teleadresowe pod „KONTAKT”.

Polecamy również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx oraz Poczty Polskiej, które zapewnią Państwu szybki transport zakupionych części i niski koszt usługi.


Informacja o dofinansowaniu

Budowa trzech instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 48,36 kW na nieruchomościach firmy Auto Sklep Tomasz Hinderer dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki, w kwocie 238.590,00 złAutoSklep Tomasz Hinderer
Al. Krakowska 9
05-090 Sękocin Nowy
Telefon: 22 720 21 98
E-mail: sklep@autokia.pl
Sprawdź nas
AutoSklep © 2014 | Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i realizacja: Kreatywni24